PREFABRYKOWANE DOMY ENERGOOSZCZĘDNE W KONSTRUKCJI SZKIELETOWEJ DREWNIANEJ

Prefabrykowane domy energooszczędne Lublin

Budujemy szybko pod klucz.

——

WGN Biuro Nieruchomości w Lublinie zostało oficjalnym przedstawicielem MDM Energy – producenta prefabrykowanych domów energooszczędnych.

Dzięki temu już teraz możemy zaoferować Państwu szeroką ofertę domów energooszczędnych. Znajdą Państwo u Nas zarówno gotowe projekty jak i możliwość wybudowania domu wg indywidualnych projektów.

Specyfiką oferowanych przez nas domów jest to, że od początku projektowane są tak, by były jak najbardziej energooszczędne, a przy tym funkcjonalne i przytulne. Projekt „MDM Enrgy” oferuje klientom budynki wykonane w wysokiej jakości, posiadające niskie koszty eksploatacji i dające wymierne korzyści z poniesionych nakładów inwestycyjnych.

Dom w cenie mieszkania

Dom w cenie mieszkania

Poszukując nowoczesnych technologii budownictwa coraz częstszym i oczywistym wyborem staje się technologia prefabrykatu drewnianego – a więc budowa dużych i małych obiektów z modułów prefabrykowanych. Jest to dzisiaj najlepsze rozwiązanie pod kątem korzyści dla Inwestora, które zapewni bliskość z naturą, a także stanowi miejsce integracji najnowszych systemów technologii. Kontrolowana wentylacja, izolacyjność cieplna oraz zastosowanie wysokiej jakości ekologicznych materiałów zagwarantuje unikalny mikroklimat. Trwała i wytrzymała konstrukcja oraz własna aranżacja wnętrza da Państwu możliwość zrealizowania marzenia o cichym, ciepłym i zdrowym domu.

Prefabrykowane budownictwo energooszczędne w konstrukcji szkieletu drewnianego, znacząco redukuje koszty budowy domu i jego eksploatacji.
Na zysk Inwestora przekłada się również skrócenie czasu budowy domu wg dewizy „czas to pieniądz”.
Elementy konstrukcyjne domów prefabrykowanych są wykonywane z zastosowaniem profesjonalnej linii produkcyjnej, co pozwala na optymalizację procesów technologicznych, dzięki czemu elementy te są wytwarzane w krótszym czasie i z większą powtarzalnością.
Najważniejsze, domy prefabrykowane cechują się wysoką energooszczędnością, konstrukcja dachu i ścian w całości jest wypełniona izolacją cieplną co redukuje koszty ogrzewania budynku, spełniają najwyższe normy i WT 2021.

Pompa ciepła, rekuperacja, fotowoltaika ma zastosowanie w naszych domach!

Jesteś zainteresowany?

Poszukujesz właśnie domu budowanego w technologii ekologicznej przyjaznego środowisku i zdrowiu domowników?

 

Zapraszamy do kontaktu z Nami!

Dorota Tupaj – tel.: 535 425 706

Tomasz Pastuszak – tel.: 513 686 864

e-mail: d.tupaj@mdmenergy.pl

lub przez zakładkę: Kontakt